Dlaczego Dom Inteligentny?

 • Wszystko łączymy w jeden System

  Sterowanie wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu jest z nami łatwe i bez przeszkód. Za pomocą Twojego smartfona, z dowolnego miejsca.

 • Tworzymy na nowo przyjazną aurę

  Systemy oświetlenia, które proponujemy naszym klientom, mają za zadanie pobudzić z rana, a wieczorem przygotować ciało do odpoczynku.

 • Rozwiązujemy Codzienne Problemy

  Włączone żelazko? Niezamknięte drzwi? Włączone światło, gdy jesteś poza domem? Dom Przyszłości zadba o twoje codzienne zmartwienia.

 • Całkowicie Bezprzewodowa Instalacja

  Nasz System możemy zainstalować w każdym miejscu. Nie wymaga dokonywania żadnych zmian w ścianach i instalacji elektrycznej.

 • Bezpieczeństwo to nasz priorytet

  O wszystkich niepokojących wydarzeniach zostaniesz natychmiastowo poinformowany przez nasz System, za pośrednictwem Twojego telefonu.

 • Zapewniamy Oszczędności

  Dzięki efektywnemu zarządzaniu energią elektryczną oraz ogrzewaniem, znacznie zredukujemy koszty.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem FIBARO w Białymstoku

Dzięki temu zyskujesz profesjonalne doradztwo oraz pewność, że instalację inteligentnego domu wykonują wykwalifikowani pracownicy. Sprzęt objęty jest gwarancją oraz pełnym wsparciem technicznym.

Galeria Domu Inteligentnego

Kliknij i zobacz jak wygląda i działa Dom Inteligentny
Automatyka budynkowa odgrywa coraz większą rolę we współczesnym budownictwie. Integracja nowoczesnych technologii pozwala na wprowadzenie nowej jakości życia w Twoim domu. W naszych instalacjach wykorzystujemy technologię Z-Wave od takich producentów jak: Fibaro, Grenton, Danfoss, Gerda. Firma Dom Przyszłości znajduje się w województwie podlaskim, w Białymstoku, ale nasze działania prowadzimy na terenie całego kraju. Połączenie niezawodnych technologii z naszym doświadczeniem sprawi że Twój dom stanie się inteligentny i dostosowany do Twojego trybu życia.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami! Dom Przyszłości - dom inteligentny w zasięgu ręki.
Zadzwoń do nas:
+48 794 375 375
Adres e-mail Dom Przyszłości
Napisz:
kontakt@dom-przyszlosci.pl
Działamy na terenie całej Polski z siedzibą w Białymstoku.
Domy inteligentne, montaż, wycena profesjonalne doradztwo firma Dom Przyszłości Białystok.
Dom Przyszłości, ul. Dziesięciny 7 lok.75 15-806 Białystok
NIP 545-17-97-842